Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny 2021/22. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości oraz niespodzianek. Wraz z nowym rokiem uległ zmianie nasz program, który będzie jeszcze bardziej rozbudowany pod względem rysunkowych i malarskich technik, zaplanowaliśmy dla Państwa nowe wydarzenia, kursy, plenery, konkursy oraz tematyczne wyjazdy. Do naszego grona pedagogicznego dołączyło także kilku nowych wykładowców.
Dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym będzie prowadzony program zajęć pt. „Rysunkowy Przedszkolak”. Mali Artyści i Architekci poznają nowe techniki rysunkowe i malarskie, a także spróbują swych sił w konkursach i w pracy z modelem. Dodatkowo w nowym roku szkolnym, grupy dziecięce będą podążały śladami wielkich mistrzów m.in. poznają twórczość malarzy takich jak: Vincent Van Gogh, Claude Monet oraz takich architektów jak: Le Corbusier czy Zaha Hadid.
Kandydaci do liceów plastycznych będą mieli możliwość pracy z modelem oraz zostaną przygotowani do wszystkich etapów egzaminów.
Dla młodzieży przygotowującej się na studia architektoniczne oraz artystyczne zaplanowaliśmy m.in. symulacje egzaminów oraz wycieczki. Kurs przygotowujący na architekturę dodatkowo został wzbogacony o zajęcia z historii architektury, zasady designu oraz podstawy photoshopa, które pozwolą na stworzenie swojego portfolio. Dla kursantów na ASP zwiększyliśmy ilość przeglądów teczek i konsultacji.
Program dla miłośników grafiki (małych i dużych) będzie dodatkowo zawierał podstawy animacji oraz grafiki 3d.
Podczas tego roku szkolnego oprócz zajęć stacjonarnych, plenerów, konkursów, wycieczek, obozów, będą także zajęcia dodatkowe (Kurs rysowania mangi, Kurs podstaw architektury, Grafika 3D, Kurs Photoshopa, Zajęcia dla rodziców z dziećmi, zajęcia z Sci-Fi, rysowanie samochodów, zajęcia z geometrii, historia sztuki, zajęcia z modelem i wiele więcej).
Na najpracowitszych kursantów czekają oczywiście nowe nagrody 🙂
Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nieustannie się rozwijamy i pracujemy nad coraz to nowymi standardami, dlatego też z przyjemnością informujemy o zmianie naszej dotychczasowej lokalizacji w Miasteczku Wilanów.
Nowa lokalizacja będzie mieściła na ul. Oś Królewska 28/U6 (Apartamenty Królewskie) i da nam możliwość podniesienia jakości zajęć, przystosowania warunków do najbardziej wymagających obostrzeń sanitarnych oraz dzięki nowoczesnej sali komputerowej w pełni wykorzystania m.in. nowych technologii w tym programów graficznych 2 i 3d.
W związku z pracami remontowymi, zajęcia w nowej lokalizacji planujemy rozpocząć od 01.10.2021. Do tego momentu zajęcia będą prowadzone normalnie w dotychczasowej placówce (ul. Sarmacka 5/U1).
W celu zapisu na zajęcia prosimy o kontakt:
Email: kontakt@sealart.pl (nie ma odpowiedzi w przeciągu 24h? Prosimy o sprawdzenie SPAM)
Tel: 608-583-843 (od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 19:30)*
Warszawa Bielany tel: 794-583-843 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*
Warszawa Wilanów tel: 794-583-053 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*
Legionowo tel: 794 583 056 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*
*W okresie wakacyjnym godziny pracy mogą się różnić.
Prosimy pamiętać, że ilość miejsc do poszczególnych kursów jest ograniczona.
Rozpoczęcie roku szkolnego w placówkach nastąpi:
- Warszawa Bielany (ul. Wólczyńska 55, 01-908 Warszawa) – 01.09.2021 o godzinie 16:00
- Warszawa Wilanów (ul. Sarmacka 5, 02-972 Warszawa – wjazd od ul. Rycerstwa Polskiego) – 01.09.2021 o godzinie 16:00. Nowa lokalizacja od 01.10.2021 (Oś Królewska 28)
- Legionowo (ul. Zegrzyńska 11a, 05-120 Legionowo) – 01.09.2021 o godzinie 16:00
Prosimy o zatemperowanie ołówków i do zobaczenia w Sealart!