Udostępnij

Jeśli planujesz zdawać na Akademię Sztuk Pięknych, na pewno przyda Ci się stacjonarny kurs na ASP (więcej informacji o kursie tu: https://www.sealart.pl/kursy/kurs-na-asp). Jego szeroki zakres pozwala opanować materiał teoretyczny i praktyczny. Kurs rysunku na ASP wspierany jest wspaniałą kadrą, nasi wykładowcy na bieżąco korygują błędy, pomagają w przygotowaniu teczki egzaminacyjnej i służą kursantom swoją ogromną wiedzą.

A jeśli uczestniczysz już w kursie na ASP, możesz poszerzyć swoją wiedzę, korzystając z przygotowanych przez nas filmów. Na naszym kanale YouTube znajdziesz darmowy kurs na ASP online – instruktażowe lekcje są świetnym rozszerzeniem zdobywanej wiedzy i pomagają zwiększyć szanse podczas egzaminów.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie? Obserwuj koniecznie nasze media społecznościowe i zasubskrybuj nasz kanał YouTube. A jeśli podobają Ci się nasze darmowe lekcje rysunku na ASP online, polub je i pomóż nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców.Odc.1: Martwa natura ołówkiem – wstęp

Odc.2: Model

Odc.3: Biała martwa natura

Odc.4: Rysowanie dłoni

Odc.5: Portret

Odc.6: Szybkie szkice

Odc.7: Czarna martwa natura

Odc.8: Portret popiersie

Odc.9: Pejzaż

Odc.10: Kompozycja

Zobacz również


O kursie na architekturę: Osoby, które myślą o dostaniu się na architekturę powinny zadbać o swoje umiejętności...
Więcej
O kursie przygotowawczym na ASP: Marzysz o studiowaniu na Akademii Sztuk Pięknych? Zależy ci na tym,...
Więcej

Dlaczego my?


Sprawdź opinie o SEALART

Stanisław Tomaszewski
Stanisław Tomaszewski
2023-10-10

Świetne zajęcia, mili i pomocni nauczyciele.

Gabrysia Gabrysia
Gabrysia Gabrysia
2023-10-08

Sealart Bielany

Jeśli ktoś zastanawia się nad kursem ASP, to bardzo polecam. W sali jest ustawionych wiele martwych natur, co daje swobodny wybór tematu do rysowania, bądź malowania. Na kursie jest możliwość na realizowanie swoich indywidualnych prac na podstawie własnych zdjęć, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Panuje bardzo miła i ciepła atmosfera na sali.

Dzięki panu Bartkowi, który prowadzi te zajęcia, poszerzam swoją wiedzę na temat sztuki i rozwijam moje zdolności artystyczne dwa razy szybciej i skuteczniej, niż gdybym sama uczyła się w domu. Zawsze jak ktoś ma problem przy swojej realizowanej pracy, to można pana śmiało się zapytać. Jeśli masz prace zrobione w domu, to pan z miłą chęcią je obejrzy i da wskazówki, w jaki sposób można je poprawić. W moim przypadku ostatnio przynoszę prace malarskie, bo mam z tą techniką wiele problemów.

Bardzo żałuje, że nie przyszłam na takie zajęcia wcześniej, bo straciłam czas, który przeznaczyłabym nad rozwojem artystycznym. Moja rada jest taka, aby przyjść na pierwsze zajęcia jak najszybciej, które są bezpłatne i przekonać się samemu.
Panie w recepcji są bardzo sympatyczne i wyrozumiałe, które mi pomogły odpowiedzieć na moje pytania dotyczące kursu.

iris iris
iris iris
2023-10-08

Bardzo dobre zajęcia u Pana Bartka

Zofia Żbikowska
Zofia Żbikowska
2023-10-03

Lena Brzoza
Lena Brzoza
2023-10-01

Ta szkoła jest wspaniała! Moja córka absolutnie ją uwielbia i zawsze jest tak podekscytowana, kiedy ma tam iść. Nauczyciele są bardzo profesjonalni.

Maja Nowotka
Maja Nowotka
2023-09-30

Zajęcia z architektury bardzo fajne, chodzę już ponad rok i jestem bardzo zadowolona z moich postępów :)

Groszek
Groszek
2023-09-30

Bezel
Bezel
2023-09-30

Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-09-29

Atmosfera w tej szkole jest naprawdę niesamowita. Zawsze czuję się mile widziana i cenię, że mogę poszerzać swoje umiejętności w przyjaznym środowisku. Gorąco polecam!

Tomasz Jadczak
Tomasz Jadczak
2023-09-28

Sealart Szkoła Rysunku i Malarstwa to miejsce, które przekształca zwykłe pomysły w prawdziwe arcydzieła. Zdecydowanie polecam!

Partnerzy


Nasze placówki