Kurs rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży

Sealart to nie tylko szkoła rysunku i malarstwa, ale prawdziwe centrum inspiracji dla wszystkich, którzy pragną odkryć swoje artystyczne talenty. Nasza oferta obejmuje różnorodne kursy zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, prowadzone przez doświadczonych architektów, artystów i studentów prestiżowych uczelni. W naszej szkole panuje wyjątkowo przyjazna atmosfera, a każdy uczestnik zajęć może liczyć na indywidualne podejście i wsparcie. Od małych architektów, przez młodych artystów, aż po pasjonatów digital paintingu – mamy coś dla każdego. Nasze kursy nie tylko rozwijają umiejętności techniczne, ale również stawiają na kreatywność i rozwój osobisty. Bez względu na to, czy przygotowujesz się do egzaminów wstępnych, czy też po prostu chcesz doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie sztuki, Sealart jest miejscem, gdzie Twoje marzenia artystyczne mogą się spełnić!

O naszych kursach:

Mały architekt to zajęcia z rysunku architektonicznego, dzieci uczą się nie tylko rysowania budynków, ale także geometrii i zasad perspektywy.

Mały artysta to nauka nie tylko rysowania, ale także malowania. Podczas tych zajęć plastycznych nasi mali artyści poznają wiele różnorodnych technik od ołówka po węgiel a kończąc na akwareli.

Mały grafik to zajęcia uczące digital paintingu oraz programów graficznych. Lekcje prowadzone są w naszej pracowni na komputerach i tabletach. Dodatkowo na zajęciach uczymy wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w grafice komputerowej

Kurs architektoniczny przeznaczony jest dla kandydatów na architekturę. Nasze zajęcia przygotowują do egzaminów wstępnych poprzez symulacje egzaminów czy naukę geometrii.

Kurs ASP to zajęcia dla kandydatów na uczelnie artystyczne (w tym Akademię Sztuk Pięknych, Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie – WIT, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – PJA). Na zajęciach przygotowujemy teczkę prac oraz uczymy się rysowania i malowania z natury. Na kursie odbywają się także zajęcia z modelem.

Dla osób, które nie planują przygotowywać się do egzaminów, prowadzimy kurs hobbystyczny. Kurs przeznaczony jest dla osób, które rysunek i malarstwo traktują jako hobby. Podczas zajęć uczestnicy poznają różnorodne techniki rysunku i malarstwa.

Dla miłośników gier komputerowych i grafiki cyfrowej przeznaczony jest kurs Digital Painting.

Na lekcjach każdemu uczniowi poświęcamy 100% uwagi i nikt nie może czuć się zaniedbany. Nasza pracownia czynna jest każdego dnia. Zapisując się na kurs, dajemy możliwość uczęszczania w wielu bezpłatnych zajęciach dodatkowych.

To co nas jednak wyróżnia to program, który został przygotowany nie tylko przez architektów i artystów, ale także pedagogów w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty!


ul. Wólczyńska 55
01-908 Warszawa

Email: kontakt@sealart.pl
Tel: 794-583-843
(od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Nr rachunku: 51 1020 1026 0000 1002 0530 2809

Inne placówki


Lekcje rysunku i warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży Sealart to przestrzeń, gdzie pasja do sztuki staje...
Więcej
Zajęcia z rysunku dla dzieci i młodzieży SealART szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o pasjonatach jak również...
Więcej

Dlaczego my?


Sprawdź opinie o SEALART

Ilona Mackiewicz
Ilona Mackiewicz
2024-05-03
Siostry córka tam się uczy i jest zadowolona
kujor
kujor
2024-05-02
Kadra tutaj jest niezwykle pomocna i kompetentna. Dzięki ich wsparciu i cennym wskazówkom, przygotowania do egzaminów na akademię stają się znacznie łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w swojej drodze artystycznej.
Olax !!
Olax !!
2024-04-30
polecam! Moja siostrzenica od małego uwielbiała rysować itp. W końcu zaczęła chodzić na zajęcia, chodzi chętnie przez co chwali sobie je, rozwija się niesamowicie
KRZYSZTOF DĄBROWSKI
KRZYSZTOF DĄBROWSKI
2024-03-26
Super miejscowość pozdrawiam wszystkich serdecznie ❤️
Marcin Jurczak
Marcin Jurczak
2024-03-26
Gorąco polecam znakomicie prowadzone zajęcia podejście do wszystkich indywidualnie znakomite bardzo bardzo serdecznie Gorąco polecam
AlbercikU
AlbercikU
2024-03-26
Wiktor Marinicz
Wiktor Marinicz
2024-03-20
Super szkola, bardzo fajne zajęcia, polecam.😉
Król Maciuś 1
Król Maciuś 1
2024-03-20
Super szkoła wiele się nauczyłem polecam:)
DeleMona Lisa
DeleMona Lisa
2024-03-12
Wspaniałe miejsce, pełne pasji i inspiracji. Pod opieką cudownych osób można tu rozwinąć skrzydła :)

Nasze placówki