Kurs rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP. Nasze kursy przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze.

To właśnie u nas znajdziesz szeroką gamę technik rysunku, malarstwa oraz ogromną różnorodność zajęć. W naszej ofercie kursów znajdują się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla dzieci przygotowaliśmy zajęcia: „mały” architekt, „mały” artysta oraz „mały grafik”.

Mały architekt to zajęcia z rysunku architektonicznego, dzieci uczą się nie tylko rysowania budynków, ale także geometrii i zasad perspektywy.

Mały artysta to nauka nie tylko rysowania, ale także malowania. Podczas tych zajęć plastycznych nasi mali artyści poznają wiele różnorodnych technik od ołówka po węgiel a kończąc na akwareli.

Mały grafik to zajęcia uczące digital paintingu oraz programów graficznych. Lekcje prowadzone są w naszej pracowni na komputerach i tabletach. Dodatkowo na zajęciach uczymy się druku 3D.

Dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy natomiast kursy: architektoniczny, ASP, hobbystyczny oraz digital painting.

Kurs architektoniczny przeznaczony jest dla kandydatów na architekturę. Nasze zajęcia przygotowują do egzaminów wstępnych poprzez symulacje egzaminów czy naukę geometrii.

Kurs ASP to zajęcia dla kandydatów na uczelnie artystyczne (w tym Akademię Sztuk Pięknych, Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie – WIT, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – PJA).

Na zajęciach przygotowujemy teczkę prac oraz uczymy się rysowania i malowania z natury. Na kursie odbywają się także zajęcia z modelem.

Dla osób, które nie planują przygotowywać się do egzaminów, prowadzimy kurs hobbystyczny. Kurs przeznaczony jest dla osób, które rysunek i malarstwo traktują jako hobby. Podczas zajęć uczestnicy poznają różnorodne techniki rysunku i malarstwa.

Dla miłośników gier komputerowych i grafiki cyfrowej przeznaczony jest kurs Digital Painting.

Na lekcjach każdemu uczniowi poświęcamy 100% uwagi i nikt nie może czuć się zaniedbany. Nasza pracownia czynna jest każdego dnia. Zapisując się na kurs, dajemy możliwość uczęszczania w wielu bezpłatnych zajęciach dodatkowych.

To co nas jednak wyróżnia to program, który został przygotowany nie tylko przez architektów i artystów, ale także pedagogów w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty!

Jeżeli więc wybierasz się na studia architektoniczne lub artystyczne, chcesz nauczyć się rysować lub jesteś hobbystą i chcesz doskonalić swój “warsztat” jesteśmy kursem właśnie dla Ciebie!


ul. Wólczyńska 55
01-908 Warszawa

Email: kontakt@sealart.pl
Tel: 794-583-843
(od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Nr rachunku: 51 1020 1026 0000 1002 0530 2809

Inne placówki


Lekcje rysunku i warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach...
Więcej
Zajęcia z rysunku dla dzieci i młodzieży SealART szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o pasjonatach jak również...
Więcej

Dlaczego my?


Sprawdź opinie o SEALART

Martyna Włoch
Martyna Włoch
2023-09-23

Urszula Różalska
Urszula Różalska
2023-09-22

Polecam!

Barbara Krawczyk
Barbara Krawczyk
2023-09-21

Lekcje tutaj są prowadzone w świetnej atmosferze, polecam.

Jerzy Żurek
Jerzy Żurek
2023-09-20

Polecam, mój syn uczęszcza tutaj na lekcje i bardzo mu się podoba.

Danuta Szyszka
Danuta Szyszka
2023-09-18

Da Vinci Arte
Da Vinci Arte
2023-09-16

Polecam

Tomasz Kura
Tomasz Kura
2023-09-12

weronika kalinowska
weronika kalinowska
2023-09-09

Wspaniałe miejsce, polecam z całego serca,
Pani Agata umie przekazać wierze i pasję :D

Marta Kępa
Marta Kępa
2023-09-05

Partnerzy


Nasze placówki