Zajęcia z rysunku dla dzieci i młodzieży

SealART szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o pasjonatach jak również hobbystach rysunkowych! To właśnie u nas znajdziesz szeroką gamę technik rysunku, malarstwa oraz ogromną różnorodność zajęć. W naszej ofercie kursów znajdują się lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dla dzieci prowadzimy kurs: mały architekt, mały artysta i mały grafik. Dla młodzieży i dorosłych kursy: przygotowujące na architekturę, ASP, hobbystyczne oraz grafiki. Każdemu z naszych kursantów staramy się przybliżać zasady oraz różnorodne metody rysunkowe możliwie w jak najbardziej czytelny sposób. Dlatego też każdy uczestnik warsztatów dostaje specjalistyczne materiały, które pokazują jak krok po kroku dotrzeć do zamierzonej fazy rysunku.

W zależności od rodzaju kursu warsztaty charakteryzują się olbrzymią różnorodnością tematów oraz technik jakimi się posługujemy. Nasze zajęcia rozpoczynamy od przybliżenia najważniejszych zasad, teorii oraz metod którymi posługujemy się analogicznie do danego wątku. Sealart to nie tylko placówka oferująca rozmaite warsztaty rysunkowe.

Zajęcia Mały Grafik oraz Digital Painting przeznaczone są dla przyszłych kandydatów na grafikę oraz hobbystów. Kursy graficzne mają na celu sprawne przygotowanie do zawodu, egzaminów na studia a także poszerzenia wyobraźni przestrzennej oraz naukę tworzenia własnych ilustracji, plakatów, postprodukcji zdjęć. Nasz program jest autorskim dziełem naszych prowadzących. Kurs składa się na wiele faz dydaktycznych, warsztaty prowadzone są na tabletach graficznych w programie Adobe Photoshop. Zajęcia rozpoczynają się od przybliżenia podstaw programu m.in.: tworzenia nowego dokumentu, objaśnienia podstawowych funkcji przybornika programu, wyboru pędzli i kolorów, zapoznania z metodą pracy na warstwach. Dalsze części kursu opierają się o różnorodną tematykę m.in.: kursanci tworzą ilustrację fantasy, rysują elementy natury ożywionej, pejzaże, postaci oraz obiekty architektoniczne. Na zajęciach przedstawiamy możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji w grafice komputerowej.

To co nas wyróżnia to program, który został przygotowany nie tylko przez architektów i artystów, ale także pedagogów w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty! Jeżeli więc wybierasz się na studia architektoniczne lub artystyczne, chcesz nauczyć się rysować lub jesteś hobbystą i chcesz doskonalić swój “warsztat” jesteśmy szkołą właśnie dla Ciebie!


ul. Oś Królewska 28/U6
02-972 Warszawa

Email: kontakt@sealart.pl
Tel. 794-583-053
(od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Nr rachunku: 51 1020 1026 0000 1002 0530 2809

Inne placówki


Lekcje rysunku i warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży Sealart to przestrzeń, gdzie pasja do sztuki staje...
Więcej
Kurs rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży Sealart to nie tylko szkoła rysunku i malarstwa, ale prawdziwe...
Więcej

Dlaczego my?


Sprawdź opinie o SEALART

Ilona Mackiewicz
Ilona Mackiewicz
2024-05-03
Siostry córka tam się uczy i jest zadowolona
kujor
kujor
2024-05-02
Kadra tutaj jest niezwykle pomocna i kompetentna. Dzięki ich wsparciu i cennym wskazówkom, przygotowania do egzaminów na akademię stają się znacznie łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w swojej drodze artystycznej.
Olax !!
Olax !!
2024-04-30
polecam! Moja siostrzenica od małego uwielbiała rysować itp. W końcu zaczęła chodzić na zajęcia, chodzi chętnie przez co chwali sobie je, rozwija się niesamowicie
KRZYSZTOF DĄBROWSKI
KRZYSZTOF DĄBROWSKI
2024-03-26
Super miejscowość pozdrawiam wszystkich serdecznie ❤️
Marcin Jurczak
Marcin Jurczak
2024-03-26
Gorąco polecam znakomicie prowadzone zajęcia podejście do wszystkich indywidualnie znakomite bardzo bardzo serdecznie Gorąco polecam
AlbercikU
AlbercikU
2024-03-26
Wiktor Marinicz
Wiktor Marinicz
2024-03-20
Super szkola, bardzo fajne zajęcia, polecam.😉
Król Maciuś 1
Król Maciuś 1
2024-03-20
Super szkoła wiele się nauczyłem polecam:)
DeleMona Lisa
DeleMona Lisa
2024-03-12
Wspaniałe miejsce, pełne pasji i inspiracji. Pod opieką cudownych osób można tu rozwinąć skrzydła :)

Nasze placówki