Sztuka wodnych barw | Warsztaty malowania akwarelą

Opublikowano: 17 lipca 2023Wpis archiwalny
Udostępnij

Specjalnie dla Was Szkoła Rysunku SealArt przygotowała fascynujące wydarzenie – warsztaty malowania akwarelą. Pragniemy zaprosić wszystkich pasjonatów sztuki, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych, na niezapomnianą przygodę z tworzenia pięknych obrazów.

Na naszych warsztatach gwarantujemy Wam zarówno niepowtarzalną atmosferę, jak i opiekę utalentowanego i doświadczonego malarza, który podzieli się z Wami swoją wiedzą i technikami. Wszystkim uczestnikom w cenie kursu oferujemy kompletny zestaw malarski, który pozwoli odkryć magię nowych możliwości artystycznej ekspresji przy użyciu akwareli.

Nie martw się o to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z malarstwem, czy masz już pewne doświadczenie – nasze warsztaty są dla każdego! Podczas zajęć wytłumaczymy i pokażemy Ci wiele technik malarskich, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności malowania przy użyciu farb akwarelowych.

Nie przegap wspaniałej okazji dającej możliwość rozkwitu w sztuce malowania akwarelą. Zapraszamy Cię serdecznie i czekamy na Ciebie na magicznych warsztatach akwareli.

Data: 29.07.2023.

Koszt uczestnictwa: 380zł

Godziny: 10:00-16:00

Lokalizacje: 

  • Warszawa Bielany
  • Warszawa Wilanów
  • Legionowo

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego zalecamy jak najszybsze zapisanie się na listę. Zapisy otwarte do dnia 28.07.2023. Aby dołączyć do naszego wyjątkowego wydarzenia, wystarczy wysłać do nas maila na: kontakt@sealart.pl. Przy zapisie obowiązuje zaliczka w wysokości 50 zł na rachunek: 51 1020 1026 0000 1002 0530 2809.

Zobacz również


Zapraszamy na dni otwarte w Sealarcie! Dni otwarte to doskonała okazja do zapoznania się z naszą szkołą...
Więcej
Szanowni Państwo, rozpoczęcie roku szkolnego w naszych szkołach odbędzie się: Warszawa Bielany (ul. Wólczyńska 55, 01-908...
Więcej

Dlaczego my?


Sprawdź opinie o SEALART

weronika kalinowska
weronika kalinowska
2023-09-09

Wspaniałe miejsce, polecam z całego serca,
Pani Agata umie przekazać wierze i pasję :D

Marta Kępa
Marta Kępa
2023-09-05

Marian Dushwo
Marian Dushwo
2023-09-04

Dominik Urbański
Dominik Urbański
2023-09-03

Kuba Kuba
Kuba Kuba
2023-08-25

Arteko
Arteko
2023-08-11

Fajne warunki, sympatyczny nauczyciel i rzeczywiście można się czegoś nauczyć

Agata Wiśniewska
Agata Wiśniewska
2023-08-02

Świetne zajęcia dla dzieci! Polecam

igens
igens
2023-06-25

Uwielbiam to miejsce. Chodziłam tu przez rok i wiele się nauczyłam. Wszyscy nauczyciele są bardzo mili, potrafią wytłumaczyć, doradzają, a w szczególności Pan Bartek, który bardzo mi pomógł, zwracał uwagę na szczegóły, proporcje oraz inne ważne rzeczy. Pan Bartek również na każdych zajęciach ciekawie opowiadał na temat różnych technik, poznałam także takie, o których nie wiedziałam. Na kursie ASP dookoła jest martwa natura, czasem również był model, co bardzo pomaga w opanowaniu anatomii człowieka :) Zaś na kursie Mały Artysta rysuje się z kartki, z czego pamiętam czasem pojawiła się martwa natura. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że tyle się nauczyłam. Dziękuję!!❤️🫶

Waldemar Żółtowski
Waldemar Żółtowski
2023-06-10

Zdecydowanie polecam! Świetne miejsce dla dzieci, które chcą nauczyć się rysować i malować. Profesjonalne podejście i dużo zabawy!

Blog


Cyfryzacja i rozwój technologiczny ułatwiają nasze życie, pozwalają sięgać daleko poza horyzont i zdobywać szczyty, o których przed...
Więcej
Rozmaite zajęcia pozalekcyjne to w dzisiejszych czasach wybór wielu rodziców szukających w takich aktywnościach walorów edukacyjnych, które...
Więcej
Kursy rysunku pozwalają się wiele nauczyć – wyobraźnia przestrzenna, umiejętności manualne, cierpliwość, pomysłowość czy kreatywność...
Więcej
Nauka rysunku to proces. W zależności od poziomu posiadanych umiejętności, predyspozycji, ale przede wszystkim poświęconego czasu,...
Więcej

Partnerzy


Nasze placówki