Wino i sztuka | Zajęcia malarskie przy winie

Opublikowano: 9 lipca 2023Wpis archiwalny
Udostępnij
Szkoła Rysunku SealArt serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które połączy pasję do malarstwa z fascynującym światem wina! Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, dającej możliwość rozwoju swoich umiejętności artystycznych, pogłębienia swojej wiedzy o winie i spędzenia czasu w towarzystwie pasjonatów. Dołącz do naszych warsztatów malowania połączonych z prezentacją poruszającą temat świata win i stwórz niezapomniane wspomnienia związane ze sztuką.
Data i miejsce wydarzenia:
  • Data: 14.07.2023
  • Godzina rozpoczęcia: 18:30
  • Adres:  SealArt Szkoła Rysunku, ul. Wólczyńska 55, 01-908 Warszawa
  • Czas trwania: 3h
  • Koszt 280zł

Ograniczenie wiekowe: 18+

Nie musisz być doświadczonym artystą, aby wziąć udział w naszych warsztatach. Bez względu na swój poziom zaawansowania, każdy uczestnik otrzyma indywidualne wsparcie i cenne wskazówki. Będziesz miał(a) okazję eksperymentować z różnymi narzędziami i technikami malarskimi oraz odkrywać swoje artystyczne talenty i rozwijać swoje umiejętności.

Dodatkowo w trakcie zajęć, będziesz miał(a) możliwość uczestniczyć w fascynujących warsztatach wprowadzających w tematykę wina. Zaproszeni znawcy opowiedzą o różnych odmianach wina, technikach degustacji i sztuce tworzenia winnego bukietu. Pozwoli Ci to poznać sekrety winiarskiej sztuki i rozwijać swoją wiedzę o winie. Wydarzenie poprowadzi Alex Casianov – urodzony w Mołdawii, sommelier, promotor mołdawskiego winiarstwa w Polsce. Od wielu lat zajmuje się tematyką win wschodnich (Mołdawia, Rumunia, Gruzja, Armenia). Zdobywał doświadczenie w różnych sektorach branży winiarskiej, zajmował się importem, dystrybucją oraz promowaniem win z tego regionu. Swoją wiedzę stale rozwija w trakcie pobytów w winnicach Gruzji, Mołdawii i Rumunii. Posiada certyfikat WSET2. Prowadzi degustacje oraz szkolenia winiarskie.

Praca z winem nie skończy się tylko na wykładzie. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie degustację wyselekcjonowanych win z różnych regionów świata. To wyjątkowe doświadczenie pozwoli Ci zanurzyć się w świat smaków, aromatów i historii.

Koszt uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu wynosi 280 złotych. W cenie uczestnictwa otrzymasz wszystkie potrzebne materiały do pracy malarskiej oraz indywidualne wsparcie naszych profesjonalistów. Cena pakietu obejmuje degustację wina. Dodatkowo, zapewniamy Ci inspirującą atmosferę i niezapomniane doświadczenie artystyczne, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego zalecamy jak najszybsze zapisanie się na listę. Zapisy otwarte do dnia 13.07.2023. Aby dołączyć do naszego wyjątkowego wydarzenia, wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 794-583-843 lub wysłać e-mail na adres: kontakt@sealart.pl. Przy zapisie obowiązuje zaliczka w wysokości 50 zł na rachunek: 51 1020 1026 0000 1002 0530 2809

 

Zobacz również


Zapraszamy na dni otwarte w Sealarcie! Dni otwarte to doskonała okazja do zapoznania się z naszą szkołą...
Więcej
Szanowni Państwo, rozpoczęcie roku szkolnego w naszych szkołach odbędzie się: Warszawa Bielany (ul. Wólczyńska 55, 01-908...
Więcej

Dlaczego my?


Sprawdź opinie o SEALART

weronika kalinowska
weronika kalinowska
2023-09-09

Wspaniałe miejsce, polecam z całego serca,
Pani Agata umie przekazać wierze i pasję :D

Marta Kępa
Marta Kępa
2023-09-05

Marian Dushwo
Marian Dushwo
2023-09-04

Dominik Urbański
Dominik Urbański
2023-09-03

Kuba Kuba
Kuba Kuba
2023-08-25

Arteko
Arteko
2023-08-11

Fajne warunki, sympatyczny nauczyciel i rzeczywiście można się czegoś nauczyć

Agata Wiśniewska
Agata Wiśniewska
2023-08-02

Świetne zajęcia dla dzieci! Polecam

igens
igens
2023-06-25

Uwielbiam to miejsce. Chodziłam tu przez rok i wiele się nauczyłam. Wszyscy nauczyciele są bardzo mili, potrafią wytłumaczyć, doradzają, a w szczególności Pan Bartek, który bardzo mi pomógł, zwracał uwagę na szczegóły, proporcje oraz inne ważne rzeczy. Pan Bartek również na każdych zajęciach ciekawie opowiadał na temat różnych technik, poznałam także takie, o których nie wiedziałam. Na kursie ASP dookoła jest martwa natura, czasem również był model, co bardzo pomaga w opanowaniu anatomii człowieka :) Zaś na kursie Mały Artysta rysuje się z kartki, z czego pamiętam czasem pojawiła się martwa natura. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że tyle się nauczyłam. Dziękuję!!❤️🫶

Waldemar Żółtowski
Waldemar Żółtowski
2023-06-10

Zdecydowanie polecam! Świetne miejsce dla dzieci, które chcą nauczyć się rysować i malować. Profesjonalne podejście i dużo zabawy!

Blog


Cyfryzacja i rozwój technologiczny ułatwiają nasze życie, pozwalają sięgać daleko poza horyzont i zdobywać szczyty, o których przed...
Więcej
Rozmaite zajęcia pozalekcyjne to w dzisiejszych czasach wybór wielu rodziców szukających w takich aktywnościach walorów edukacyjnych, które...
Więcej
Kursy rysunku pozwalają się wiele nauczyć – wyobraźnia przestrzenna, umiejętności manualne, cierpliwość, pomysłowość czy kreatywność...
Więcej
Nauka rysunku to proces. W zależności od poziomu posiadanych umiejętności, predyspozycji, ale przede wszystkim poświęconego czasu,...
Więcej

Partnerzy


Nasze placówki